Login:   Parol:  

Модельне судове засідання за фабулою у цивільній справі

16.10.2014
Головним управлінням юстиції у Вінницькій області в межах проведення Тижня правових знань, присвяченого Дню юриста, 8 жовтня 2014 року у Вінницькому фінансово-економічному університеті організовано та проведено модельне судове засідання за фабулою у цивільній справі. У заході взяли участь 35 студентів та викладачів ВУЗу.
yur3.jpg (89.66 Kb)yur2.jpg (109.53 Kb)
yur5.jpg (38.17 Kb)yur4.jpg (90.22 Kb)
..

СТУДЕНТСЬКЕ НАУКОВЕ ТОВАРИСТВО "ШАНС"

Важливим напрямом наукової роботи є організація та управління функціонуванням наукового студентського товариства (СНТ) «Шанс».
Основною метою діяльності СНТ є всебічне сприяння науковій та творчій діяльності студентів.
До складу Правління СНТ входять:
- голова товариства – Вертишко Я.;
- секретар СНТ – Новіцька І.;
- заступники голови – Герасименко Д.;
- представники кафедр та Економіко-правового коледжу Університету: Богуцька О., Дончев С., Вітвіцький О., Новіцька І., Миронець І., Краєвська Г., Оліховський Я., Стасюк Б.
Учасники СНТ «Шанс» беруть активну участь у загальноміському міжвузівському студентському фестивалі «Вінницька студентська весна», у відкритому Кубку м. Вінниці з інтелектуальних ігор «Що?Де?Коли?», конкурсі «Кращий студент України», є організаторами круглих столів на важливі суспільно-політичні та економічні теми в межах Університету.
Учасники СНТ «Шанс» Вінницького фінансово-економічного університету взяли активну участь у Міжнародному конкурсі, котрий був організований інститутом CFA. На цьому конкурсі заступник голови СНТ ВФЕУ Рибак Я. представив проект, що стосувався розвитку зернового ринку Вінничини. За підсумками конкурсу команда студентів ВФЕУ увійшла до п`ятірки найкращих команд України.

В ЇЇ РУКАХ ЖИВЕ КРАСА

kopiya-dsc-0470.jpg (279.36 Kb)У нашій рубриці про цікавих особистостей, талановиту молодь нашого університету ми уже розповідали і про студентів, музикантів, співаків, активних громадських діячів. Але сьогоднішня наша зустріч – унікальна, адже мова буде йти про оригінальний не такий публічний жанр творчої діяльності, який не можна побачити ні на сцені, ні в навчанні, ні в тих заходах, що відбуваються в університеті. Мова йде про бісероплетіння. У нашому університеті серед студентів та співробітників чимало майстринь – рукодільниць, що захоплюються рукотворною красою. Для багатьох – це, улюблене заняття, відпочинок; рідко хто прагне до визнання чи змагання. Проте, іноді воно само знаходить талановиту людину. Серед таких – студентка гр.16 ЕПК, староста групи Краєвська Юлія. Спокійна і врівноважена, серйозна і відповідальна, стримана – такою знають її викладачі й одногрупники. Але коли знайомишся з ажурними роботами Юлії, розумієш, яка краса і витонченість, яскрава фантазія й енергійність, бурхлива чуттєвість і почуття прекрасного живе в душі цієї дівчини. Її роботи не залишать нікого байдужим, вражають майстерністю і чіткістю форм, ретельністю виконання, буянням кольорів.
..

І ГУМОР, І ЛЮБОВ....

kopiya-17-kvn-69.jpg (25.24 Kb) День Святого Валентина у Вінниці відзначили традиційно - змаганнями студентських команд КВН на кубок команди «Вінницькі перці», який проходив в Будинку офіцерів при повному аншлагу. Завоювати головну нагороду своїми влучними жартами намагалися 9 команд з Вінниці, Києва та Чернівців.

Дві години команди КВН заряджали гумором, дарували гарний настрій та масу позитивних емоцій публіці та журі, у складі якого були відомі громадські діячі, ветерани КВНу, учасники студентського руху.
..

СВЯТКУЙМО РАЗОМ!!!

zaproshennya-na-sait.jpg (294.63 Kb)

ВІТАЄМО КОМАНДУ КВК "МАРТОВСКИЕ КОТЫ"!!!

19.11.2013

17 листопада у Домі офіцерів зібрались найкращі КВН-івські команди з Вінниці та гості з Києва, Хмельницького та Чернівців, щоб розіграти до Дня студента головний трофей - Кубок «Вінницьких перців». Побачити це феєричне шоу у виконанні 10 команд зібрався повний зал.
Дві з половиною години КВН-івські команди своїм гумором змушували глядачів постійно посміхатися й аплодувати, але ж вони за цим і прийшли. Заборонених тем у виступах команд не було, тож команди у своїх жартах згадали і фонтан «Рошен», і мера Вінниці Володимира Гройсмана, і навіть, останні кадри з життя бомонду – уболівання Президента Віктора Януковича під час футбольного матчу між збірними України та Франції.
Вже із самого початку змагань наші студенти виділилися серед інших організованістю, музичністю, дотепним гумором і веселим настроєм. За результатами конкурсу «фристайл» команда нашого університету отримала 4 місце серед 10 команд.
Щиро вітаємо команду КВК Вінницького фінансово-економічного університету «Мартовские коты» у складі: Боковець Катерина, Литвинюк Петро, Лебедев Владислав, Рудий Максим, Венгльовська Катерина, Носулько Віктор, Йокало Максим, Пшеславська Олена, Ободзінська Анастасія, Денисюк Вікторія. Ви наша гордість! Молодці! Так тримати! Подальших успіхів вам – веселі та кмітливі!
Пропонуємо подивитись фотозвiт

kvk01.jpg (63.94 Kb)
..

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!!!

18.11.2013
duda-konk.jpg (84.27 Kb)diplom.jpg (91.23 Kb)З 15 по 17 листопада у м.Київ відбувався Другий Всеукраїнський конкурс вокалістів “Bel Canto”, спеціально організований для студентів українських вузів, однак музична освіта і виконавський досвід тут значення не грали. Впершу чергу до уваги брали природний талант вокаліста і артистичність. Від нашого університету у конкурсі взяла участь і зайняла переможне місце у жанрі “Естрадний спів” ДУДА ІРИНА. uch-konkur.jpg (131.76 Kb)

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!!!
УСПІХІВ, ШИРОКОГО ВИЗНАННЯ І БУРХЛИВИХ ОПЛЕСКІВ НЕ ТІЛЬКИ НА СЦЕНІ!!!

ВІТАЄМО З НАГОРОДЖЕННЯМ!

14.11.2013
nagorod-2.jpg (24.92 Kb)podarunki.jpg (30.88 Kb)14 листопада у залі засідань міської ради з Днем студентів привітали молодих людей, які навчаються у вінницьких вишах. Кращим студентам, активістам загальноміських молодіжних заходів, вручили подяки, грошові премії та ювілейні монети, виготовлені з нагоди 650-річчя міста Вінниці. Від нашого університету нагородами була відзначена голова Студентської ради ДУДА ІРИНА. ВІТАЄМО!!! УСПІХІВ, ВИСОКИХ ЗДОБУТКІВ І ТВОРЧОГО ЗЛЕТУ!!!nagorod-3.jpg (47.78 Kb)

Круглий стіл на тему: «Євроінтеграційний вектор сучасної України. Позиція молоді Вінниччини»

8.11.2013
koord.rad1.jpg (72.02 Kb)7 листопада Координаційно-консультативна рада органів студентського самоврядування при голові обласної Ради провела круглий стіл на тему: «Євроінтеграційний вектор сучасної України. Позиція молоді Вінниччини», співорганізатором якого стала Дуда Ірина, голова Студради нашого університету, і разом з тим заступник голови Координаційно-консультативної ради.

Актуальними питаннями для молоді стали: переваги та недоліки підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС; євроінтеграційні прагнення України в контексті підготовки до Вільнюського саміту «Східного партнерства» та роль молоді в цьому процесі; про перспективи в галузі освіти після підписання міжнародного документу.

Голови студентських рад обласних вишів за допомогою прямого відеовключення спілкувалися з прес-аташе Представництва Європейського Союзу в Україні Давідом Стуліком. Під час діалогу молодіжні лідери презентували думку студентів кожного навчального закладу. Разом з Іриною Дудою в обговоренні взяла участь Ліна Лемберська (гр.48 МЕ), активний учасник молодіжного руху Вінниччини.
..

Вечірка "Halloween Party"

1.11.2013
hello.jpg

Приєднуючись до традиції святкування Хеллоувіна, танцювальна студія університету «Денс поінт» взяла участь у вечірці Halloween Party ТРЦ «Мегамолл», продемонструвавши страхітливо-ефектне дійство, яскравий динамічний танок, вразивши глядачів своєю експресивністю .hell-1.jpg (9.41 Kb)Вечір всіх святих в англомовних країнах почали відзначати ще в 16-му столітті. Вважалось - в ніч з 31-го жовтня на 1-ше листопада єдиний раз на рік, коли духи померлих можуть повернутись на землю.

Результати конкурсу «Якби Вінницьким міським головою був Я…»

30.10.2013
konkurs.jpg (13.54 Kb)24 ЖОВТНЯ Молодіжна Рада та Студентський актив Вінниці вперше оголосили конкурс відеороликів «Якби Вінницьким міським головою був Я…» Всього на конкурс надійшло 23 відеоролики. Визначали переможців, відео яких набрали найбільшу кількість лайків та переглядів на YouTube.
Конкурс проводився за підтримки Відділу у справах молоді та туризму, муніципального телеканалу «Віта», пабліку «Це Вінниця, друже», teensclub «Універ» та органів студентського самоврядування міста Вінниці. 30 жовтня в приміщенні teens-club «Універ» за філіжанкою ароматної кави зібралися фіналісти конкурсу «Якби міським головою був Я» та представники засобів масової інформації для підведення підсумків конкурсу.
..