Login:   Parol:  

Які мови потрібно вчити, щоб побудувати кар'єру

in-movi.jpg (96.1 Kb) Англійська вже навіть не рахується.

Писати сьогодні в резюме про знання англійської мови майже те саме, що вказувати на вміння працювати з Word і Excel. У великій міжнародній компанії цю строчку або пропустять (у кращому випадку), або відверто посміються. Рахуються сьогодні більш дієві заслуги. Якщо мова - то не тільки англійська.

Хедхантери згодні, що знання зарубіжних мов, крім англійської, позитивно позначається на зарплаті співробітника. У деяких випадках знання кількох іноземних мов може збільшити оклад в 2-3 рази, а цінність співробітника на ринку праці виросте в рази. До того ж, є великі шанси поїхати за кордон.
..

Як продати себе роботодавцю

Багато претендентів вважають для себе принизливим хвалити на співбесіді свої навички, хвалитися досягненнями і звеличувати до небес деякі риси свого характеру. Дійсно, займатися самовихвалянням на інтерв'ю непродуктивно. Більш успішною є тактика, коли здобувач розповідає про свої сильні сторони так яскраво і «смачно», що його хочеться прямо зараз відвести на робоче місце і зарахувати в штат.

Як цього добитися? Як запропонувати свої послуги так, щоб мінімізувати ймовірність відмови?

Пропонуємо кілька практичних порад.
..

Як написати резюме

depositphotos-25323473-s.jpg (198.06 Kb) Лілі Жан, голова департаменту Career Development Specialist в Массачусетському технологічному інституті, дала поради молодим претендентам роботи з оформлення свого резюме. Правильно складений документ - одна із запорук успішного прийому на роботу.
..

Чотири поради, які зроблять Ваше резюме більш привабливим

Як правило, здобувач вакансії сприймає менеджера по найму персоналу як перешкоду, яку необхідно подолати. Однак з таким підходом Ваше резюме не справить належного враження. Просто подумайте ось про що: рекрутери перечитують тонни резюме - до болю в очах. Більш того, вони (менеджери з персоналу) теж люди і теж втомлюються. Тому все, що вам потрібно - це скласти резюме таким чином, щоб у процесі його вивчення ейчар (HR) з полегшенням видихнув.

Ось чотири поради, як це зробити:
..

У зв’язку з розширенням проектів Контакт-Центр «Direct Call» оголошує набір спеціалістів для обслуговування гарячих ліній (вхідні дзвінки)

Аутсорсинговий Контакт-Центр «Direct Call» входить до складу групи комунікаційних компаній «OSD Group».
«OSD Group» - лідер на ринку прямих комунікацій, який надає весь комплекс послуг на власній виробничій базі. 16 років на ринку України, центральний офіс знаходиться в м. Київ.

Контакт-Центр «Direct Call» працює в місті Вінниця з 2012 року. Є одним з найбільших контакт-центрів України.

У зв’язку з розширенням проектів Контакт-Центр «Direct Call» оголошує набір спеціалістів для обслуговування гарячих ліній (вхідні дзвінки).

Вимоги до кандидатів:
• Вільне володіння українською та російською мовами.
• Грамотна усна та письмове мова.
• Вільне володіння ПК (програми Microsoft Office, Internet, почтові програми).
• Особисті якості: активність, комунікабельність, стресостійкість, бажання навчатися.

Функціональні обов’язки:
• Прийом вхідних дзвінків.
• Надання консультацій для клієнтів.
• Внесення отриманої інформації в базу даних.

Умови роботи:
• Безплатне навчання та тренінги в процесі роботи.
• Гнучкий графік роботи (повна та часткова зайнятість, можливість самостійно планувати свій робочий графік).
• Розглядаються кандидатури студентів денної та заочної форми навчання (в період сесій можливість брати навчальну відпустку).
• Своєчасна погодинна оплата праці, бонуси та премії по результатах роботи.
• Можливість кар’єрного росту для кращих спеціалістів.
• Комфортний офіс в сучасному Бізнес-Центрі.
• Молодий та дружній колектив.

Адреса: м. Вінниця, р-н Вишенька, просп. Космонавтів 30а, 3 поверх, оф. 309 (Бізнес-Центр «Diamond».
Контактні телефони для отримання більш детальної інформації та запису на співбесіду: (0432) 50-85-10, (097) 991 15 06, (063) 311 76 33.
..

ТОП-100 ВАКАНСІЙ

Work.ua — український сайт для пошуку роботи.
На цей момент на Work.ua вам пропонується 38 825 актуальних вакансій.
http://www.work.ua/jobs/?region=33

СТАЖУВАННЯ ЗА КОРДОНОМ: ЦІННИЙ ВНЕСОК У ВАШУ КАР'ЄРУ

Як отримати високооплачувану роботу? Кращий спосіб - пройти стажування за кордоном, яке відкриє перед претендентом практично всі двері. Сьогодні велика кількість молодих фахівців прагне пройти стажування в західних компаніях саме з цієї причини: до європейських країн і США відправляються фахівці різних областей, в тому числі фінансисти, юристи, лікарі та багато інших.
Закордонне стажування: що потрібно врахувати
Отже, ви молодий спеціаліст або студент, який розглядає в перспективі можливість стажування за кордоном. Перше питання, яке цікавить практично всіх - це оплата, тобто, чи буде ваша робота під час стажування оцінюватися іноземною компанією? Відповісти на таке питання досить складно. Звичайно, оплачувана практика є в низці закордонних компаній, але те, що це велика рідкість - факт. До речі, досі у наших співвітчизників ця особливість закордонного стажування викликає певні непорозуміння, хоча, дана практика поширена на Заході досить давно.
Здійснюється процес стажування за різними схемами. Так, в Австралії та США практикант відразу приступає до роботи, а в Англії - спочатку знайомиться з теорією, займається поглибленим вивченням мови та дізнається все про норми трудового законодавства країни. Практична частина стажування починається тут тільки після проходження всіх перерахованих етапів.
Організація стажування за кордоном
В якості організаторів закордонного стажування на даний момент можуть виступати як іноземні, так і вітчизняні фірми. Вони - свого роду посередники між державними департаментами та молодими спеціалістами.
Найбільшою популярністю сьогодні користуються такі країни, як Канада, США, Австралія, Нова Зеландія, Іспанія: саме сюди відправляється на стажування більшість вітчизняних фахівців. Вирішення питання про підвищення кваліфікації в іноземній компанії здійснюється в індивідуальному порядку з кожним шукачем. Так, точну відповідь ви зможете отримати тільки після розгляду всіх наданих документів та співбесіди, яка відбувається як при особистій зустрічі, так і по телефону.
Як правило, виїзд за кордон стажисти здійснюють або за студентськими, або за спеціальними робочими візами. Тривалість стажування може варіюватися. Зазвичай воно триває від декількох місяців до двох років.
Переваги стажування в закордонних компаніях
Пройти стажування за кордоном - значить, отримати величезну перевагу перед іншими претендентами при влаштуванні на високооплачувану роботу. Якщо студент чи молодий спеціаліст показує себе з хорошого боку, в іноземній компанії йому можуть видати рекомендаційний лист, а це практично путівка в нове життя. Крім того, стажисти отримують ні з чим незрівняний досвід та можливість скористатися всіма набутими знаннями на практиці.
Ще однією перевагою стажування за кордоном є можливість поліпшити знання іноземної мови, в тому числі і в розмовної. У деяких випадках молоді фахівці так і залишаються працювати в закордонних компаніях, де їм роблять вигідну у фінансовому та кар'єрному плані пропозицію.
З усього вищесказаного можна резюмувати: стажування за кордоном - це програма, яка дозволяє не тільки отримати навички та досвід, але й унікальну можливість самореалізації в майбутньому. Стажер отримує на практиці ті знання, які, безсумнівно, будуть корисні йому в майбутньому, тобто тоді, коли він приступить до роботи в будь-який з обраних ним компаній.
Джерело: http://naim.ru/

Сайти з працевлаштування

В сучасному світі ІТ технологій і швидкоплинного темпу - сайти з пошуку роботи є в край необхідними і результативними. Вони дуже допомагають у пошуках необхідної вакансії не лише майбутньому працівнику, а й роботодавцю, який шукає кваліфікованого спеціаліста. Пропонуємо Вам ознайомитись з найбільш популярними сайтами з пошуку робіт в Україні, де Ви зможете залишити Ваші резюме.

http://rabota.ua/ua
http://www.work.ua/ua/
http://olx.ua/rabota/
http://rabota.ria.com/

Бажаємо Вам успіху!
..

Працевлаштування студентів в компанії Ribas Hotels Group

Пропозиції працевлаштування для студентів спеціальності "Економіка туристичного, ресторанного та готельного бізнесу"
robota_goteli.jpg (55.25 Kb)

Онлайн ресурс для пошуку роботи

neuvoo-.jpg (56.26 Kb)

http://neuvoo.com.ua/uk

- це онлайн ресурс для пошуку роботи, який безкоштовно збирає вакансії з сайтів пошуку роботи, рекрутингових агентств і бірж
праці.

Neuvoo - це не черговий сайт з базою вакансій, на відміну від всіх інших ми індексуємо і збираємо на одному порталі 100% вакансій країни і надаємо до цієї бази безкоштовний доступ фахівцям, випускникам
навчальних закладів та всім хто шукає роботу.

Сервіс працює в 37 країнах світу. В Україні налічує понад 400 000 вакансій і ця цифра з кожним днем зростає.

Ми збираємо всі пропозиції від роботодавців, які доступні в інтернеті, тому ми схожі на Google, але для вакансій.

Організації, з яким ми співпрацюємо:

· London School of Business and Management
· London Metropolitan University
· Columbia University
· Pennsylvania University
· Cameron University
· Arizona State University
· Northern Michigan University
· Université de Genève
· HEC Lausanne - Alumni
· Universität Bern - Career Services
· Universität Zürich
..

Найпопулярніші пропозиції роботи в Україні

Для тих, хто шукає вакансії в цьому місті, існує окремий розділ «Робота Україна», де зібрані всі свіжі вакансії регіону.
Пошук роботи в Україні можна здійснювати шляхом відправки свого резюме на актуальні вакансії цього розділу, або розмістити своє резюме в загальну базу шукачів порталу.

Якщо робота в Україні потрібна терміново, використовуйте обидва варіанти пошуку - щоденно переглядайте свіжі вакансії України та області та паралельно не забувайте оновлювати дату свого резюме.

Найпопулярніші пропозиції роботи в Україні:
Менеджер з продажу
Програміст
Торговий представник
Офіс-менеджер
Бухгалтер
Продавець-консультант
Секретар
Головний бухгалтер
Керівник
Економіст
Продавець
Водій
Асистент керівника
Системний адміністратор
Секретар-референт
Менеджер з реклами
Маркетолог
Юрист
WEB-програміст
Супервайзер
Інженер

Робота в Україні на Jobs.ua! Вакансії, резюме, працевлаштування
http://www.jobs.ua/ukr/city/ukraine_jobs/

НА РОБОТУ ДО ІНШОГО МІСТА

На думку експертів ринку праці, все частіше шукачі шукають роботу в іншому, не рідному місті, і все більше фахівців демонструють готовність до переїзду заради успішної кар'єри. Як шукати роботу в чужому місті, і які важливі моменти врахувати, щоб працевлаштування виявилося успішним?
Можна говорити про дві стратегії пошуку роботи в іншому місті.
Перша. Спочатку ви шукаєте роботу, і переїжджаєте, коли є тверді домовленості з роботодавцем.
Ця схема сама надійна та вигідна з кількох причин:
Ви шукаєте роботу, залишаючись працевлаштованим. Для роботодавця це завжди плюс - вище цінуються претенденти в статусі працюючих, ніж безробітні.
Ви забезпечуєте себе матеріально і більш-менш упевнені в найближчому майбутньому з фінансової точки зору.
У вас є можливість вибору. Поки ви працюєте, час пошуку не обмежений: підходящої пропозиції ви можете чекати місяць-два-три-півроку, скільки знадобиться. А, значить, вище вірогідність, що нова робота виправдає очікування.
Друга. Ви переїжджаєте, і тільки потім намагаєтеся працевлаштуватися. Цей спосіб програє перший з кількох причин:
Ви обмежуєте себе в часі пошуку. Швидше за все, ви поїдете до іншого міста з грошовими накопиченнями, але вони не нескінченні. Крім того, фактор обмеженості створюватиме психологічну напруженість, а шукати роботу краще в спокійному, урівноваженому стані - це безпосередньо впливає на результати.
Завжди ефективніший пошук роботи за схемою «роботодавець шукає вас, а не ви шукаєте роботодавця». Коли ви переїдете, розумніше буде використовувати більш агресивні способи пошуку, ніж просто розміщення резюме в Інтернеті в очікуванні результатів. Значить, ваш пошук набуває інший статус: вам потрібна робота, а не роботодавець зацікавлений в вас. Це лише зміна акцентів, але вона впливає на сприйняття шукача роботодавцем.
Який би варіант працевлаштування ви не вибрали, ведіть пошук якомога більш активно. Ось три головних канали:
• розміщення резюме на сайтах з працевлаштування
• активний моніторинг вакансій, розміщених роботодавцями, з подальшим розсиланням резюме
• адресне звернення до компанії, в які ви хотіли б влаштуватися на роботу.
Сьогодні багато роботодавців проводять співбесіду по скайпу, проте будьте готові до поїздки в інше місто. Рідко компанії приймають остаточне рішення, не поспілкувавшись з фахівцем наживо. Це вигідно і вам: при особистому спілкуванні можна поставити більше запитань, отримати більше достовірної інформації. На співбесіді обов'язково з'ясуйте, чи існують в компанії програми підтримки співробітників з інших міст: допомога в пошуку житла, часткова компенсація його оренди. Якщо компанія таких можливостей не пропонує, і покладатися можна тільки на себе, подумайте, наскільки виправданий ризик, пов'язаний з переїздом. Якщо в рідному місті однозначно немає перспектив – пробуйте!
Джерело: http://blog.trud.com/