Login:   Parol:  

Інформація про діяльність органів студентського самоврядування

gawu-o5g-ga.jpg (.69 Kb)

Більше новин, фото та відео на сторінці Ради студентського самоврядування ВКонтакте http://vk.com/club66804416

..

Всесвітній день науки

10.11.2014
den-nauki.jpg (9.04 Kb) Десятого листопада у всьому світі відзначають щорічний Всесвітній день науки в ім'я миру та розвитку. Його започаткувала у 2001 році Організація Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури (ЮНЕСКО) з метою підвищення усвідомлення громадськістю в усьому світі користі науки. В цей день науковці всього світу проводять зібрання та конференції, уряди країн приурочують прийняття програм на підтримку науки та наукових ініціатив, та починають нові науково-технічні проекти спільно з науковими організаціями, школами та університетами.

..

Студентська осінь ВФЕУ

6.11.2014
8-o.v..jpg (91.68 Kb)

Почервоніли яблука-циганки
високе небо проворонив дах
і вогнища мов кинуті цигарки
щоночі дотлівають по садах...

Цими ліричними словами Ліни Костенко 6 листопада у стінах нашого університету розпочалася подія, до якої долучаються студенти та викладачі кожної кафедри. Це свято Осені - свято таланту і креативності, кмітливості і гумору, винахідливості та експромту – одним словом фестиваль “Студентська осінь 2014”!
..

СПОЧАТКУ БУЛО СЛОВО

4.11.2014
moiseenko.jpg (52.31 Kb) Чи знаєте ви, яка найменша одиниця мови?
А найбільша одиниця мови?
А чи відомо вам, яка перша буква у власній назві?
А як називаються люди, що живуть у Києві? Тернополі? У Жмеринці? В Тульчині? У Барі?

На всі ці та багато інших питань намагались дати відповідь учасники інтелектуальної гри «Кращий знавець рідної мови», що відбулася у рамках святкування Дня української писемності і мови, яке традиційно відзначається 9 листопада.
..

Модельне судове засідання за фабулою у цивільній справі

16.10.2014
Головним управлінням юстиції у Вінницькій області в межах проведення Тижня правових знань, присвяченого Дню юриста, 8 жовтня 2014 року у Вінницькому фінансово-економічному університеті організовано та проведено модельне судове засідання за фабулою у цивільній справі. У заході взяли участь 35 студентів та викладачів ВУЗу.
yur3.jpg (89.66 Kb)yur2.jpg (109.53 Kb)
yur5.jpg (38.17 Kb)yur4.jpg (90.22 Kb)
..

До Дня юриста

17.09.2014
-2.jpg (82.04 Kb)2 жовтня 2014 року у секторі правової інформації Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім.К.А.Тімірязєва в рамках Молодіжного лекторію «Феміда» з ініціативи викладача правознавства Роїка Сергія Володимировича відбулася зустріч студентів Вінницького фінансово-економічного університету з провідним спеціалістом відділу реєстрації, систематизації нормативно-правових актів, правової роботи та правової допомоги Головного управління юстиції у Вінницькій області Гуровою Анною Михайлівною, яка прочитала лекцію за темою «Механізм подолання корупції в судовій системі».

-.jpg (105.56 Kb) -3.jpg (105.64 Kb)
..

НАБЛИЗИМО ПЕРЕМОГУ РАЗОМ

16.09.2014
dopomoga.jpg (6.79 Kb)Сьогодні наша держава знаходиться у складній ситуації, коли, з однієї сторони, над нами нависла критична необхідність реформ та змін у всіх сферах суспільства, а з іншої ми потерпаємо від агресії сусідської країни, змушені протистояти сильному ворогові. Усі ми добре знаємо, що, потреби сил АТО не завжди в повному обсязі задовольняються, чи то через брак коштів, чи то через небажання керівництва. Як наслідок, наші солдати змушені захищати східні кордони та міста України без елементарних засобів захисту чи озброєння. Саме тому до оснащення армії долучаються волонтери, благодійні та соціальні організації.
З третього по сімнадцяте вересня у Вінниці пройшла благодійна акція «Молодь, допоможи героям АТО»
..

ПАТРІОТИЗМ ЯК ОСНОВА СУЧАСНОГО ВИХОВАННЯ

img-2540-pp.jpg (150.17 Kb)Свою Україну любіть,
Любіть її… Во время люте,
В остатню тяжкую минуту
За неї господа моліть.
Т.Г.Шевченко

Патріотизм визначається більшістю людей як одне з найглибших громадянських почуттів, змістом якого є любов до батьківщини, відданість своєму народові, гордість за надбання національної культури. Він виявляється в практичній діяльності, спрямованій на всебічний розвиток своєї країни, захист її інтересів. Виховання патріотизму - важлива складова виховної діяльності.

..

КРАСА ВРЯТУЄ СВІТ...

26.03.2014
mis-2014-4.jpg (35.23 Kb)Чудове дійство дівочої грації, чарівності, краси і молодості ми могли спостерігати нещодавно у нашому університеті на «Балу Попелюшки», де обирали міс університету 2014 року та Короля і Королеву балу, що протягом вечора чарував вишуканим полонезом і класичним вальсом, додаючи атмосфери справжнього казкового дійства..
Серед розмаїття вишуканих суконь, оригінальних номерів і незабутніх виступів дівчат корона таки знайшла свою Попелюшку!
Наші учасниці були дуже яскраві, талановиті,креативні!
Це свято стало торжеством краси, миру, добра, гармонії у сьогоднішньому тривожному світі!
Це свято єдності і підтримки: один - за всіх, і всі — за одного!
..