В ЇЇ РУКАХ ЖИВЕ КРАСА

Цього року картини, Юлії були представлені від університету на художньо – мистецькій виставці «Студентський погляд», що відбувалась 11 – 17 листопада 2013р. в ТРЦ «Мегамолл». Як з’ясувалось, це не перша виставка майстрині. У скрині її творчих перемог. Обласний конкурс народних ремесел тижня народознавства «Любіть Україну, вишневу свою»; обласна виставка – конкурс «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» - 3 місце; обласний етап Всеукраїнської виставки – конкурсу «Український сувенір» - 1 місце; міжнародний етнофестиваль «Шешори» с. Воробіївка; міська виставка до Дня міста.
Юліє, розкажи про себе і поясни, чому твоїм захопленням стало бісероплетіння?
– Я — звичайна дівчина, народилась і навчалась на Вінницьких хуторах. Родина наша дуже творча, захоплюється різними народними ремеслами, рукоділлям. Якось у третьому класі мені до рук потрапила книга з бісероплетіння і ми з татом разом спробували виконати роботу, навчитися плести спочатку найпростіше. Потім зацікавилася більш складними і цікавішими роботами, це захопило, захотілося вміти виготовляти все складніші і складніші речі. З того часу інтерес до бісероплетінні не зникає.
А яка тематика переважає у твоїх виробах?
– Тематика моїх робіт різна: квіти, метелики, ікони, гердани, браслети, квіти з дроту, писанки, тваринки з дроту, дерева з бісеру тощо.Часто не тільки плету з бісеру, але й вишиваю.
А що надихає тебе на роботу? Звідки береш сюжети?
– На роботу надихають приклади інших майстрів, цікаві розробки в Інтернеті. Хочеться й собі спробувати, чи вийде так. Побачу щось нове — і сідаю до роботи. Буває таке, що і не виходить з першого разу. Але наполегливість перемагає, пробую ще раз, ще раз, намагаюсь зрозуміти помилку — і виходить. Іноді й сама придумую сюжети, малюю картини, орнаменти гердан.
Скажи, Юлю, ти навчаєшся на спеціальності “Облік і аудит”. Маючи таку творчу натуру, чому саме цю професію ти обрала?
– Мені здається що між професією бухгалтера і заняттям бісероплетіння є дуже багато спільного: і там, і там потрібна ретельність, скурпульозність, точність, сумлінність, посидючість, сконцентрованість. Саме тому мій вибір професії не випадковий.
Можливо, на завершення ти хотіла б щось побажати нашим читачам?
– Так! Хочу побажати більше творчості і краси в нашому буденному житті! Будьте самі творчими, креативними і створюйте красу навколо своїми руками!
Дякуємо Юлю! А тобі — успіхів, широкого визнання, нових творчих вершин і дерзань!

35-32.jpg (12.25 Kb)c997ca27991d.jpg (92.14 Kb)z-31d31401.jpg (467.65 Kb)
Author: irina102 | Views: 945