Login:   Parol:

Результати конкурсу «Якби Вінницьким міським головою був Я…»

30.10.2013
Чи не кожен молодий та активний вінничанин іноді мріяв про те, щоб злетіти вверх по кар’єрній драбині, аби мати безліч підлеглих та керувати цілим містом.
Конкурс проводився за підтримки Відділу у справах молоді та туризму, муніципального телеканалу «Віта», пабліку «Це Вінниця, друже», teensclub «Універ» та органів студентського самоврядування міста Вінниці. 30 жовтня в приміщенні teens-club «Універ» за філіжанкою ароматної кави зібралися фіналісти конкурсу «Якби міським головою був Я» та представники засобів масової інформації для підведення підсумків конкурсу.
Всього на конкурс надійшло 23 відеоролики. Визначали переможців, відео яких набрали найбільшу кількість лайків та переглядів на YouTube.
На жаль, відеоробота від студентів нашого університету не була належно оцінена членами журі і не ввійшла в четвірку переможців. Проте думки, зі студентським гумором висвітлені у відеоролику, є надзвичайно актуальними для міста. Адже основною ідеєю НАШИХ СТУДЕНТІВ є «Додати яскравих кольорів у спальних районах нашого міста, щоб прокидатися від яскравості кольорів, а не від сірості асфальту та бетону!» Уже після подання роботи, в міському інформаційному інтернет- просторі з’являються повідомлення з цієї ж тематики, які стають лідерами переглядів, що свідчить про неабиякий інтерес вінничан до цієї проблеми. Зокрема, повідомлення на сайті «Моя Вінниця» про те, що « в рамках проекту "Інтервенція" протягом вересня - жовтня 2013 року членами Вінницької обласної громадської організації «Лабораторія актуальної творчості» створено нові оригінальні роботи, що стали чудовою прикрасою фасадів будівель м.Вінниці». А крім того, «Пейзажі України, Франції, Японії та Італії можна побачити у багатоповерхівці, що на Зодчих 7, де мешканці вирішили прикрасити свій під'їзд. Тож власноруч пофарбували його, почепили на вікна фіранки, на стіни - картини і найняли художницю, яка розмалювала стіни кожного поверху».
Загально відомим є факт, що не тільки людина впливає на довкілля, але й навколишнє середовище впливає на людину, сприяючи її позитивному настрою, навіюючи оптимізм, впевненість, творчість, якщо це гармонійне оточення – прекрасний пейзаж, вишукана архітектура, чистота, впорядкованість. Зовсім по-іншому буде почувати себе людина, якщо щодня буде спостерігати дисгармонію зовнішнього простору – бруд, сміття, сморід, занедбаність, бетонну одноманітну сірість… Негармонійність зовнішнього буде викликати дисгармонію внутрішнього світу – зростання незадоволення, невиправданої агресії, поява почуття безперспективності, прояви злочинності, хуліганства… Тож давайте змінимо своє життя, прикрасивши фасади будівель, під’їзди багатоповерхівок яскравими кольорами гармонійних зображень! Будьмо радісними, щасливими, творчими!
Саме ці ідеї пропагували студенти нашого університету у своїй відео роботі. Нагадаю, що автором є Дуда Ірина (гр.10ЕПК), а актором – Лєбєдєв Владислав (гр.83ЮП). Вони довели, що їхні думки є не загально абстрактними (про все і ні про що), а конкретними, реальними, і заслуговують на увагу вінничан!
А ще раз переглянути відеороботу ви можете за посиланням:

Дуда Ірина (гр.10ЕПК)

Автор: irina102 | Ппереглядів: 508