6 – 7 лютого 2014 року відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Соціально – економічні аспекти реструктуризації регіональної економіки» присвячена 20-річчяю Вінницького фінансово – економічного університету.Одна з найбільш актуальних на сьогоднішній день тем конференції стосувалася широкого спектра соціально-економічних аспектів щодо реструктуризації економіки. Головною метою конференції був обмін досвідом, науковими і практичними досягненнями, визначення основних тенденцій, перспектив розвитку в економіці.
Основна програма розпочалась з виступу заступника директора департаменту регіонально-економічного розвитку Вінницької обласної державної адміністрації Репей В.І. який в повному обсязі висвітлив цілісне бачення майбутнього області «Стратегія збалансованого розвитку Вінницької області до 2020-го року».
З цікавою та змістовною доповіддю виступив поважний гість, заслужений діяч наук Росії – Герасименко П.В., доктор технічних наук, професор Петербурзького державного університету шляхів сполучення залізничного транспорту «Планирование и оценка сроков доставки грузов железнодорожным транспортом».
Активну участь в конференції приймала студентська молодь та молоді науковці, які показали високий інтелектуальний та науковий рівень. Одна з таких доповідей аспірантки Київського національного торговельно-економічного університету Бондар Т.Л., яка розкрила питання принципів організації обліку витрат на забезпечення якості лікеро-горілчаної продукції.
У процесі роботи конференції доповідачі відповідали на численні запитання учасників та провели активну дискусію щодо заданої тематики.
Під час пленарного й секційних засідань доповідей було з`ясовано перспективи впровадження наукових результатів в практичну діяльність у соціально-економічній сфері та навчально-виховні процеси вищих навчальних закладів.
Конференція відбулася на високому науковому рівні, всі питання які були розглянуті на конференції є актуальними для сьогодення, матеріали учасників містять нові ідеї, знайомлять із цікавим досвідом.
У Конференції взяли участь 170 науковців та аспірантів, представники науково-дослідних установ, економічних вищих учбових закладів.
На конференції було заслухано і обговорено 70 наукових доповідей.
Науковий відділ