Login:   Parol:  

Шановні батьки! ЕКОНОМІКО-ПРАВНИЧА ГІМНАЗІЯ Вінницького фінансово-економічного університету ІІ-ІІІ ступенів запрошує учнів на навчання в 8, 9 профільні класи з права, економіки та управління, програмування.

Випускники гімназії зараховуються БЕЗ зовнішнього незалежного оцінювання після 9-го класу в університетський коледж за спеціальностями: «Фінанси і кредит», «Інформаційна діяльність підприємства», «Правознавство», «Бухгалтерський облік», «Організація виробництва».
Гімназисти проходять 10 і 11 класи за рік навчання в коледжі Університету, по закінченню якого отримують атестат і диплом молодшого спеціаліста, та продовжують подальше навчання на бакалавраті та в магістратурі Університету за спеціальностями: «Менеджмент», «Облік і аудит», «Фінанси», «Економічна кібернетика».
Навчання гімназистів в університеті проходить за схемою:

gimnazia.jpg (82.2 Kb)

Знання гімназистів формуються за елітною програмою високоерудованої, професійно підготовленої особистості майбутнього керівника чи науковця для роботи в державних, приватних структурах чи в інофірмах за кордоном. Такий фахівець вільно володіє англійською мовою, комп’ютерною грамотою та навиками спілкування, поведінки, ведення переговорів і власної справи.
У місті Вінниця серед п’яти гімназій лише гімназія нашого університету має економіко-правничий напрям. Статус гімназії надає можливість поглибленого та посиленого вивчення основ бізнесу, підприємницької діяльності, юриспруденції, що дає змогу продовження навчання чи стажування в США, Англії, Німеччині та працевлаштування за кордоном.

Запрошуємо на навчання до Гімназії! Плата за навчання помірна.
Прийом заяв для попереднього розгляду за адресою: м. Вінниця, вул. Пирогова, 71А Трамвай №1, №5 (зуп. Заболотного) Тел. (0432) 53-62-59, 50-55-54 http://www.vfeu.edu.ua, E-mail: rektor-vfeu@ukr.net


Вінницький фінансово-економічний університет відкриває економіко-правничу гімназію

За п’ятсот гривень в місяць вінничанам обіцяють без жодних вступних екзаменів та зовнішнього незалежного оцінювання вивчити дитину від п’ятикласника-гімназиста до магістра економіки чи правознавства.
У Вінниці розпочався набір дітей у нову платну економіко-правничу гімназію. На навчання у профільні класи з права, економіки та управління, програмування запрошують школярів 5-10 класів.
– Навчання у нашому закладі, який має економіко-правничий напрям, відбувається за такою схемою: школярів зараховують на навчання за співбесідою до гімназії, випускники 9-го класу отримують свідоцтво про базову середню освіту, без екзаменів їх зараховують до коледжу з трирічним навчанням. Програму 10-го та 11-го класу вони проходять за рік навчання у коледжі, за результатами другого і третього року навчання за спеціальностями випускники отримують диплом молодшого спеціаліста та атестат про повну середню освіту. Знову ж таки без екзаменів випускники коледжу при бажанні навчаються далі в університеті. За два роки вони отримують диплом бакалавра, за три – диплом та вчену ступінь магістра, - говорить ректор вінницького фінансово-економічного університету Петро Білоконний.
Гімназистів обіцяють навчати за елітною програмою високоерудованої, професійно підготовленої особистості з посиленим вивченням основ бізнесу, підприємницької діяльності, юриспруденції для роботи в державних, приватних структурах України та за кордоном.
– З одного боку, можна подумати, що вартість навчання, по суті, у школі виходить за дорогою. З іншого боку, я на репетитора лише з одного предмету – англійської мови на свою доньку – школярку витрачаю більше коштів в місяць. А тут за ці 500грн. пропонують комплексне навчання та впевненість у завтрашньому дні для моєї дитини. І що не менш важливо для нервової системи батьків та дітей – ніяких вступних іспитів, - каже мати 7-класниці Наталія Масановська.