КРАСА ВРЯТУЄ СВІТ...

26.03.2014
Чудове дійство дівочої грації, чарівності, краси і молодості ми могли спостерігати нещодавно у нашому університеті на «Балу Попелюшки», де обирали міс університету 2014 року! Свято було організовано Студентською радою університету за активної підтримки ректорату, зокрема координаторами і креативними режисерами цього конкурсу були Дуда Ірина, Залузняк Ірина та Боковець Катерина.
Серед усіх бажаючих було обрано восьмеро дівчат, які впродовж тривалого часу щодня готувалися до конкурсних виходів, адже конкурсна програма була насиченою та цікавою. Отож, чарівні учасниці змагання — це: Криворучко Катерина гр.83ЮП, Соловей Анастасія гр.10ЕПК, Ружинська Олена гр.18ЕПК, Кревська Анастасія гр.29ЕПК, Денисюк Вікторія гр.19ЕПК, Наконечна Діана гр.33ЕПК, Гутник Ольга гр.54МЕ, Вощина Тетяна гр.58БЕ. Звичайно ж, яке змагання без журі? Воно складалося із запрошених відомих людей Вінниці, зокрема Дмитро Мира — Голова Молодіжної Ради м.Вінниці, Ірина Борзова — голова громадської організації «Розвиток. Розвиток», та відомих представників нашого університету: Анна Знамеровська — міс ВФЕУ 2012 року, Анна Вікторівна Драбаніч — проректор з науково-педагогічної роботи та Світлана Іванівна Моісеєнко — проректор з виховної роботи.
Яскраве і незабутнє свято, на якому шукали справжню Попелюшку, що до кінця вечора отримала титул Міс Вінницького фінансово-економічного університету 2014 року, розпочалось! Разом з тим журі обирало Короля і Королеву балу з пар-учасниць студентського балу, що протягом вечора чарував вишуканим полонезом і класичним вальсом, додаючи атмосфери справжнього казкового дійства. У цьому велика заслуга учасників: пара №1 - Сопронюк Євген і Матушко Вікторія, пара №2 - Литвинюк Петро і Марцинюк Ольга, пара №3 - Бірюков Антон і Рудзінська Вікторія, пара №4 - Лєбєдєв Владислав і Бровко Віта, пара №5 - Златковський Сергій і Довбик Діонісія.
Це свято стало торжеством краси, миру, добра, гармонії у сьогоднішньому тривожному світі! Це свято єдності і підтримки: один - за всіх, і всі — за одного! Саме це і довели вболівальники наших чудових учасників, активно підтримуючи своїх друзів та одногрупників: час від часу вгору здіймалися вітальні плакати і лунали скандування та вигуки на підтримку. Конкурси «Український вихід» та «Українська страва», конкурс талантів, вихід «Діловий тиль» та інтелектуальний конкурс від журі змусили зал просто вибухнути оплесками! Всі учасниці презентували виготовлене спеціально для конкурсу вбрання з підручних матеріалів, чим приголомшили журі оригінальністю і винахідливістю жіночого розуму в пошуках свого образу і прагненням красиво виглядати навіть в одноразових пакетах, пластикових сумках і обгортковому папері та серветках!
Серед розмаїття вишуканих суконь, оригінальних номерів і незабутніх виступів дівчат корона таки знайшла свою Попелюшку! Наші учасниці були дуже яскраві, талановиті, а тому оголошення номінацій, крім призових, було здійснено в довільній послідовності, а не за кількістю набраних ними балів. Це номінації, які найбільше відображають особисті якості наших учасниць.

Отож, перша номінація — це Міс глядацьких симпатій! За цю дівчину голосував весь університет в мережі Інтернет протягом тижня, результати змінювалися щогодинно! Лідером голосування, а отже і Міс глядацьких симпатій стала Криворучко Катерина. Наші учасниці були дуже яскраві, талановиті, а тому оголошення номінацій, крім призових, було здійснено в довільній послідовності, а не за кількістю набраних ними балів. Це номінації, які найбільше відображають особисті якості наших учасниць: Міс Вишуканість – Кревська Анастасія, Міс Оригінальність – Вощина Тетяна, Міс Шарм – Наконечна Діана, Міс Артистичність — Гутник Ольга.
Фіналістками стали: друга віце-міс Ружинська Олена, перша віце-міс Соловей Анастасія.
І нарешті - Міс університету 2014 року, справжня Попелюшка цьогорічного балу - Денисюк Вікторія! Вітаємо усіх переможців та учасників!
Завершальним акордом події, котра зібрала чи не весь університет, став конкурс на кращу пару студентського балу. Смаки журі у цьому питанні розійшлися, проте за загальними підрахунками у цьому змаганні найгармонійнішою та найартистичнішою парою, Королем та Королевою балу Попелюшки стали Литвинюк Петро та Марценюк Ольга! Усі учасники цього казкового дійства отримали подарунки та святковий торт.
А ми з упевненістю можемо процитувати Ф.Достоєвського: «Краса врятує світ!», адже якщо у світі запанує прекрасне і досконале, то можна буде сказати, що він врятований.
mis-2014-1.jpg (55.16 Kb)
mis-2014-2.jpg (50.35 Kb)mis-2014-3.jpg (68. Kb)

Студкореспондент
Сторожук Вікторія гр.17 ЕПК